Komentet epike te Taynës dhe Ledrit në videon e fanses që bën twerk për këngëtarin (FOTO LAJM)

Epo të gjitha ndodhin në koncertin e Ledrit.

Ai është ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur nga publiku. Gjatë një performance të tij të fundit në jug të Shqipërisë, kishte shumë fansa dhe një video që e ka publikuar Ledri në instagram, po bën xhiron e rrjetit.

Siç duket nga kënga, një fanse e Ledrit e ka shijuar performancën e reperit dhe skenës ku po këndonte ai ka bërë ‘twerk’, duke u përshtatur me vargjet e këngës.

Sigurisht që komentet ishin të shumta, por më epiku ishte ai i Taynas e cila i thotë të lyhet me kos se është djegur.

Por edhe komenti i Ledrit ishte për të qeshur pasi tha se është skuqur nga turpi.

View this post on Instagram

✌🏼🤪 u sa mire po...

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on


Shtuar më 29/07/2019, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori