"Kombinimet perfekte për çdo sezon" (FOTO LAJM)

Atletet janë aksesori i cili të jep një rehati sa herë që ti e ben pjesë të gardërobës. Është stili më i rehatshëm në përditshmërinë tonë. Për personat pak rebel në shpirt është dhe stili i duhur i veshjes.

Për ta po japim disa ide se si mund të kombinojnë veshjen me modelin e atleteve që ato pëlqejnë më shumë.

Ky është një look që gjithkush nga ju do të kërkonte ta përdorte në një ditë të zakonshme. Shikoni fotot dhe krijoni stilin tuaj të veshjes. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori