Kombinime perfekte të aksesorëve (FOTO LAJM)

Aksesoret janë një element i rëndësishëm në look-un e femrave. Ato janë dhe elemnti bazë i cili ndikon për një pamje sa më elegante. Bizhuteritë me ngjyra janë zemra e shumë koleksioneve për sezonin pranveror dhe jo vetëm.

Modele të këtij tipi mund të kombinohen me lehtësi me veshje një ngjyrëshe në nuancat neutro, apo një look i gjithi i zi.

Këshilla është te vendosni vath te cilët varen nëse synoni te vishni ndonjë fustan me dekolte te hapur, ndërsa modelet pa mënge mund të vishen me byzylyk që vendosen në pjesën e sipërme të krahut me gurë apo inserte të tjera me përmasa te mëdha ose të mesme.

foto janë dhënë disa ide se si ju mund të kombinoni veshjen tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2015, ora 14:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori