Kolegë në skenë, miq në jetë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket se pushimet kanë përfunduar për këngëtaren Eli Fara, por jo koncertet. E ndodhur pranë kolegeve të saj, tashmë miq prej vitesh, ajo rrezaton ndërsa kjo gjë është vënë në pah dhe nga fansat.

Fotot e përcjella në Instagram janë shoqëruar me një mesazh të veçantë, ku në një prej tyre këngëtarja shkruan: "Ja kështu ndrisim edhe në mes të natës....". /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori