Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM)

Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacion metroje, duke pritur udhëtimin e saj.

Dasara duket aq e frikësuar nga Covid-19 saqë shfaqet e veshur “kokë e këmbë” me kostum mbrojtës, doreza e maskë për tu mbrojtur nga virusi.

Stili i ditës i blogerëve shkruan ajo do të jenë tashmë kostumi mbrojtës, maska dhe dorezat.

Shtuar më 21/07/2020, ora 14:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori