Koha për reflektim nga Elhaida (FOTO LAJM)

Pas pjesëmarrjes në festivalin e fundvitit, ku dhe fitoi çmimin e parë, Elhaida Dani është rikthyer në Itali. Në një foto të publikuar në Instagram, Elhaida shkruan: “Duke reflektuar”. Këngëtaren e pret një sfidë e madhe për në Eurovizion, ndaj i duhet punë dhe reflektim për të na përfaqësuar denjësisht. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori