"Kobrat" shfaqen në kufirin me Maqedoninë (FOTO)

“Mirmëngjesi nga kufiri me Maqedoninë”. Me këtë përshëndetje e kanë filluar sot ditën pjesëtarët e njësitit special ushtarak “Kobra” të Armatës së Republikës së Shqipërisë dhe fotografitë i kanë postuar në Facebook.

Kobra godet e para”, shkruan pak më poshtë në gjuhën angleze.

Kobrat janë një nga njësitet më të përgatitura të Ushtrisë shqiptare që marrin pjesë në shumë misione ndërkombëtare. /albeu.com/

Shtuar më 09/03/2017, ora 23:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori