Klea Huta e bëri sefte me rrobabanjo për këtë verë dhe duket super (FOTO LAJM)

Klea Huta gjatë kësaj vere ka qenë e angazhuar me akademinë e saj dhe kampin veror për fëmijë, aq sa pushimet për veten i ka filluar tani që vera po mbaron.

Moderatorja bukuroshe ka postuar sot një foto ku shfaqet duke u relaksuar e shtrirë, me rroba banjo ngjyrë rozë dhe flokët e hedhura mënjanë.

Kjo është foto e parë me rroba banjoKlea poston për këtë verë dhe komplimentat kanë qenë të shumta.
Shtuar më 19/08/2019, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori