Klaudia Pepa nuk ka limite, zhvishet e rrethuar nga trëndafilat në vaskë (FOTO LAJM)

Që nga ndarja me Albi nakon, balerina Klaudia Pepa është vënë në shënjestër të fansave.

Kjo sepse ajo tashmë poston shumë fotografi provokuese dhe madje edhe nudo.

Edhe fotoja e saj e fundit nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

Ajo ka pstuar një foto teksa shihet në një vaskë me ujë dhe e rrethuar nga petale të kuqe trëndafilash. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori