Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM)

Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën.

Por nga një foto e postuar nga balerina, vërehët se vajzat janë duke bashkëpunuar së bashku.

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri. Presim të shohim suprizën e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori