Kjo vajzë ta heq trurin, blen autobusin e vjetër po shikoni si e transformon (FOTO LAJM)

Një transformim që i ka bërë një vajzë autobusit po e lë pa fjalë këdo që i sheh fotografitë.

Ajo e ka blerë një autobus të vjetër me idenë që ta kthejë në shtëpinë e saj.

Ka punuar 3 vjet në këtë transformim dhe rezultati është i pabesueshëm.


Shtuar më 22/11/2018, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori