Kjo modele ka një hall të madh: S'ka bluze që ia zë gjoksin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja e njohur nga Rusia, Anastasia Kvitko, vazhdon të provokojë pa ndalë.

Kvitko, e cila njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar se ka një trup për çdo lëvdatë.

Së fundmi modelja seksi është bërë pjesë e publikimit të disa fotove provokuese nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.

Kujtojmë se Kvitko ka pas vetës mbi 7milionë ndjekës në Instagram, dhe kjo falë paraqitjeve të saj “bombastike”. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori