Kjo ishte e rëndë! Gazetarja e njohur tallet keq me Luana Vjollcën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket se këtë verë nuk do ndalet.

Pas suksesit të bashkëpunimit me Bujar Qamilin me këngën "Mi dhe flakë mallit tim", ajo ditën e djeshme ka publikuar këngën e sa të radhës që titullohet "Vetëm ty".

Kjo këngë u prit mjaft mirë nga fansat e moderatores, por ka pasur dhe nga ata që e kritikuan.

Njëra ndër tyre ka qenë dhe gazetarja e njohur Kozeta Kurti, e cila në një koment e ka ironizuar keq Luanën, shkruan Xing.al.

"Mrekulli! Perle! Opsioni 'mute' është ilaç për veshët!",-ka shkuar Kozeta në një faqe, ku ishte shpërndarë kënga më e fundit e moderatores bjonde. /albeu.com/


Shtuar më 21/07/2018, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori