Kjo grua merr 4 000 dollar në muaj vetëm duke treguar këmbët (FOTO LAJM)

Gëeneth Lee fiton 4 000 dollar në muaj vetëm duke postuar fotokëmbëve të saj në Instagram duke marrë mijëra pëlqime prej ndjekësve në këtë rrjet social.

Ajo hedh foto të ndryshme të këmbëve duke bërë masazh apo duke u kujdesur për to dhe çuditërisht ka interes nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Por, duket se pas këtij suksesi fshihet e shkuara e saj.

Pasi i ndërroi jetë bashkëshorti ajo filloi të krijonte lidhje të ndryshme me kohëzgjatja nga një deri në disa muaj me burra të tjerë paralelisht me martesën e tyre duke thënë se në fakt po i ndihmonte për të shpëtuar martesën e tyre.


Duket çuditshëm, por ajo këtë nuk e quante prostitucion, por eksplorim të vetes dhe meshkujve.

E çuditshme apo jo, se në çfarë kohërash po jetojmë? /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2019, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori