Kjo fytyrë ëngjëllore, është sot vajza që po bën namin në botë (FOTO LAJM)

Kim Kardashian, është një prej femrave më tërheqëse dhe të famshme në botë.

Ylli i Reality Shoë ka hedhur një foto në llogarinë e saj në Instagram, kur ishte në moshën 5-vjeçare.

“1986”, ka shkruar ajo Kim bashkangjitur fotos.

Kim tani është 38 vjeç dhe edhe pse është nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon të jetë në top-formë.

Fotoja është komentuar shumë si një foto perfekte, kohë kur Kim ishte pa operacione plastike. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2019, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori