Kjo foto e fëmijërisë i përket vajzës më të bukur të showbizit (FOTO LAJM)

Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar.

Por ajo ka mahnitur fansat e saj teksa ka postuar në Instastory një foto të vetes kur ka qenë e vogël.

Serioze , me qëndrimin e një zonjushe, Adrola shfaq më së shumti atë vajzën që është dhe sot. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori