Kjo është “puna” e re Barack Obamas (FOTO LAJM)

Familja Obama tashmë po shijojnë jetën jashtë Shtëpisë së Bardhë.

Ish-Presidenti Barack Obama është parë duke fotografuar ish-zonjën e parë Michelle Obama, e cila pozonte në jahtin ku çifti po pushon në bashku me shumë miq të famshëm në ishullin Mo'orea.

Çifti Obama po pushon me Bruce Springsteen, Tom Hanks dhe Oprah Winfrey.

Michelle dhe Barack tashmë janë larguar nga Tahiti derisa në pushime janë prej më se një muaji. /Albeu.com/
Shtuar më 17/04/2017, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori