Kjo është Little P, "mbretëresha" e Instagramit (FOTO-LAJM)

Më të ndjekurit në rrjet janë sigurisht aktorët, këngëtarët, politikanët dhe jo vetëm. Kjo mace që quhet Little P është bërë një mbretëreshë e vërtetë në rrjetet sociale.

Me një shikim melankolik ajo ka 8 mijë ndjekës në Instagram dhe shumë admirues në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori