Kjo është Kejvina Kthella pa make-up (FOTO LAJM)

Ajo magjeps me fotot e saj me make up, madje vërshojnë komentet pozitive.

Por këtë herë Kejvina Kthella ka befasuar me pamjen e saj natyrale.

Ajo duket simpatike edhe pse është "ujë dhe sapun". /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori