Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

Alice Vasquez është gjysja më e përfolur aktualisht në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj.

Ajo ka harxhuar rreth 100 000 dollar me ndërhyrje estetike për të ruajtur linjat e saja, por më shumë se sa kirurxhisë, trupin ia dedikon jogës.

Ajo është trajnere e joga-s prej shumë vitësh.

Alice është 39 vjeç, por prej disa muajsh është gjyshe pasi vajza e saj 20 vjeçare është bërë nënë, transmeton Albeu.com.

"E kam lindur fëmijën e parë 16 vjeç. Tani edhe fëmijët e mi janë njohur që të rinj dhe vajza ka lindur. Kështu, më duhet të quhem gjyshe", shprehet ajo. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2018, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori