Kjo është fotografja seksi e Edi Ramës (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama është padyshim kryeministri më i kujdesshëm për sa i përket imazhit të tij.

Për këtë ai i ndërron shpesh herë fotografët e tij të cilët janë të dëtyruar t'a ndjekin të parin e qeverisë hap pas hapi.

Por kush është "përgjegjësja" për imazhin e kuruar të Ramës?

Ajo quhet Boralda Minaj dhe mund t'a shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit.

Detyra e saj nuk është aq e lehtë sa e mendoni pasi të ndjekësh kryeministrin Rama në çdo eveniment dhe dalje dhe të kapësh pamjet më të mira të mundshme është një sfidë aspak e lehtë. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori