Kjo është femra e dytë më e bukur në botë (FOTO LAJM)

Priyanka Chopra ja ka kaluar sërës së Angelina Jolie, Emma Watson dhe Blake Lively për t’u shpallur femra e dytë më e bukur në botë.

Sipas rezultateve të një polli të publikuar në rrjetin BuzzNet, aktorja dhe filantropistja 34-vjeçre ishte në garë më disa nga emrat më të famshëm Hollywood-it.

Vendin e parë e mori Beyoncé. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2017, ora 17:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori