Kjo është dhurata speciale që Blendi Fevziu mori për ditëlindjen e tij (FOTO)

Pëlqej
Ashtu siç e përmendi dhe gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin e tij, gazetari i njohur Blendi Fevziu, ka festuar sot 48-vjetorin e tij të lindjes.

Ai ka publikuar në rrjete sociale dhuratën speciale që i ka bërë bashkëshortja e tij, një “buqetë” me trëndafila të kuq.

Duket se kjo dhuratë i ka pëlqyer mjaft Fevziut. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2017, ora 21:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori