Kjo bukuroshe sot është një super modele (FOTO LAJM)

Bellen Rodrizgues është një ndër modelet më të parapëlqyera në botë me miliona ndjekës dhe dhjetra oferta për të pozuar.

Sëfundmi ajo ka publikuar disa foto teksa ishte me pushime me familjenMajorka duke spikatur me një bukuri të rrallë.

Për më tepër, ndiqni galerinë dhe bëni krahasimin. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2019, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori