Kimit i del konkurentja më e forë për të pasmet (FOTO)

Pëlqej
Nëse keni menduar se është Kim Kardashian femra me të pasmet më të mëdha gaboheni.
Vajza e cila po ‘çmend’ rrjetin është modelija që reklamon të brendshmet dhe që është njëra ndër më të ndjekurat, Sheniz Halil.

Por pavarësisht se i është bërë konkurente e fortë ka qenë Kim ajo e cila i ka rekomanduar burrit të saj që të jetë në kopërtinën e albumit të tij ‘The Life Of Pablo’. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori