600 000 emigrantë sirian në Shqipëri? Reagon Ministria e Brendshme
Kim kujdes nga takat, mund të rrëzohesh (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Mirë është që takata e larta të vishen vetëm në evente të ndryshme dhe jo cdo ditë. Këtë gjë Kim Kardashian nuk e bën pasi ajo shpesh edhe gjatë ditës i vesh ato.


Gjatë një shëtitje të enjten Kim ka shpëtuar dy herë nga rrëzimi pasi takat e larta e kanë penguar gjatë të ecurit. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2012, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori