Kim kujdes nga takat, mund tė rrėzohesh (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Mirė ėshtė qė takata e larta tė vishen vetėm nė evente tė ndryshme dhe jo cdo ditė. Kėtė gjė Kim Kardashian nuk e bėn pasi ajo shpesh edhe gjatė ditės i vesh ato.


Gjatė njė shėtitje tė enjten Kim ka shpėtuar dy herė nga rrėzimi pasi takat e larta e kanė penguar gjatė tė ecurit. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2012, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.