Kim Kardashian rrëfen ngjarjen më të frikshme të jetës dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM)

E ftuar në emisionin “My Next Guess Needs No Introduction” të David Letterman, Kim Kardashian rrëfeu me detaje se si i vodhën sendet e saj me vlerë në një hotel në Paris para 4 vitesh.

Ajo tregon se asokohe ajo udhëtoi drejt qyetetit të dashurisë bashkë me motrën e saj, Kourtney, për javën e modës në Paris. Kim ka treguar se Kourtnery mori me vete në udhëtim të gjitha bizhuteritë e saj (të Kim-it), diçka të cilën ajo nuk e kishte bërë kurrë më parë.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” tregoi se mbrëmjen e grabitjes Kourtney u largua nga hoteli bashkë me truprojën dhe Kim mbeti e vetme në dhomë. Më pas ajo kujtoi në emision se gjatë orës 3 të mëngjesit kishte dëgjuar disa zhurma nëpër shkallë dhe po kuptonte se disa njerëz po i afroheshin dhomës së saj, ndaj vendosi të kërkonte menjëherë ndihmë.

Gjatë momentit që po fliste për ngjarjen e tmerrshme, Kim shpërtheu në të qara.

Ajo tregoi se në momentin e grabitjes ishte e veshur vetëm me një rrobdishan dhe mendoi se ndonjë nga hajdutët mund ta përdhunonte.

“Po mendoja, ‘Në rregull, tani do të më përdhunojnë. Kjo do të ndodhë, thjesht përgatitu. Kështu që u përgatita dhe pastaj – nuk e di pse po qaj, kam folur për këtë më parë – dhe pastaj ai më lidhi me pranga dhe kravata me zinxhir dhe pastaj më vendosi shirit ngjitës në gojë e në sy”, rrëfeu Kim mes lotësh.

Ajo vazhdoi më tej duke u shprehur: “Mendoja vetëm për Kourney, mendoja se ajo do të vinte në shtëpi dhe do të më gjente të vdekur në dhomë dhe do të mbetej e traumatizuar për gjithë jetën”.

Kim tha se e gjithë ajo ngjarje ishte e mirëorganizuar, sepse nuk kishte se si hajdutët të hynin aq lehtë në dhomën e saj të hotelit.

Shtuar më 19/10/2020, ora 21:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori