Kim Kardashian provokuese në maksimum, look trasparent në ditëlindjen e John Legend

Kim Kardashian di gjithmonë se si të jetë kryefjala e mediave rozë.

Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e fansave me veshjen e saj për ditëlindjen e John Legend.

Me format e saj turpore Kim duket gjithmonë shumë seksi, por akoma me tërheqëse është duker në këtë festë ku kishte veshur rroba transparente.

ditëlindjen e John Legend në San Francisco, ylli i reality shoë amerikane shfaqet me një komplet plotësisht transparent prej tyli duke zbuluar dekoltenë.

Fotoja në rrjetet sociale ku shfaqet mbi një tavolinë lojërash mes kartëmonedhave dhe xhetonave ka çmendur ndjekësit e vet në Instagram. /albeu.com./
Shtuar më 14/01/2019, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori