Kim dhe vajza e vogël të apasionuara pas modës (FOTO LAJM)

Pas Kim Kardashian, tashmë vajza e saj është në qëndër të vëmëndjes, sa i takon edhe veshjeve që ajo mban. Pa frikë mund të cilësohet si fëmija më e ndjekur për momentin, ndërsa nëna e saj e kuron deri në detaj. Është vetëm 13 muajshe dhe ka nisur të ndjekë botën e modës.

33 vjeçarja Kim eshte perkujdesur në maksimum per të bijën, ku në një shëtitje të tyre në La Jolla, California, e ka veshur me xhinse të ngushta. Edhe Kim ishte veshur tejet elegante, ndërsa shihej të përkujdesej për vajzën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori