Kidman dhe Urban, apartamenti ku parkohet në kat të 6-të (FOTO LAJM)

Nicole Kidman dhe Keith Urban para më shumë se një vit kanë shpenzuar 10 milion dollarë për blerë dy kate të një pallati shumëkatësh në Manhattan, një hyrje ku falë ashensorit gjigant, edhe makinën mund ta parkonin në katin e 6-të, ku ata banojnë.
Nicole Kidman dhe Keith Urban para më shumë se një vit kanë shpenzuar 10 milion dollarë për blerë dy kate të një pallati shumëkatësh në Manhattan, një hyrje ku falë ashensorit gjigant, edhe makinën mund ta parkonin në katin e 6-të, ku ata banojnë.

Apartamenti ka pamje nga lumi Hudson si dhe shihet edhe Empire State. /albeu.com/


Shikoni fotografitë e këtij apartamentit luksoz:Shtuar më 27/03/2012, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori