Kida publikon 3 foto "hot", shpërthen rrjeti (FOTO LAJM)

Kida shpesh bënë ndryshime në dukjen e saj. Atë rrallëherë mund ta shohim më një stil. Së fundi, ka ndryshuar flokët, artistja i ka shndrruar në rasta. Stil ky i flokëve që preferohet shumë gjatë verës.

Në llogarinë "Instagram", këngëtarja ka publikuar disa fotografi me stil shumë të veçantë.

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.
Shtuar më 12/07/2019, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori