Këtyre 5 tendenceve të modës duhet t'u thoni mirupafshim në vitin 2020 (FOTO LAJM)

Karficat e flokëve
Në vitin 2018, stilisti Simone Rocha vendosi trendin e kapëseve të flokëve me perla, me shkëlqim dhe me shumë ngjyra. Së pari, ato dolën në shfaqjet e modës, pastaj çdo blogere dhe vajzë e thjeshtë, i vendosi në kokë. Mirëpo, këtë vit, ato nuk janë më trend, por anti-trend. Është më mirë të vendosni në flokët tuaj shami ose fjongo, pasi këtë vit ato janë "In"
Tendencat e vitit aktual dhe sezonit të ardshëm përcaktohen nga stilistët kryesore dhe shtëpitë e mëdha të modës. Janë ata që ndikojnë dhe përcaktojnë tendencat e sezonit. Mirëpo, është e rëndësishme të mbani mend se moda moderne nuk është e shkruar në gur. J

u mund të vishni pothuajse gjithçka që dëshironi dhe në vend që t'i përmbaheni tendencave të nivelit të lartë, mund të përpiqeni të gjeni stilin tuaj.

Bright Side ka kontrolluar koleksionet më të reja të stilistëve të koleksionit pranverë-verë 2020">2020 dhe ju mund të lexoni se cilat tendenca nuk do të jenë në modë këtë vit.
Shtuar më 14/01/2020, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori