Kety Perry merr propozimin për martesë (FOTO LAJM)

Këngëtarja me famë botërore është fejuar me të dashurin e saj prej kohësh, shkruan Albeu.com

Pas lidhjes së gjatë aktori Orlando Bloom ka vendosur ti propozojë për martesë këngëtares.

Momenti romantik ka ndodhur gjatë ditës së Shën Valentinit, ndërsa Bloom ka zgjedhur një unazë mjaft të veçantë duke i njohur mirë shijet e gruas së tij.

Ata kanë postuar foto në Instagram duke prezantuar unazën shumë ngjyrshe dhe e hershme ashtu siç Kety preferon. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori