Këto VIP-a shqiptarë kanë lidhje gjaku dhe ne nuk e dinim (FOTO LAJM)

6.Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema është tezja e këngetares Xhesika Polo. Tani e kuptojmë se nga e ka trashëguar Xhesika talentin.
Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuëm prej tyre nuk njihen nga publiku i gjerë.

Shumë prej tyre edhe e kanë deklaruar lidhjen mes tyre ndërkohë që të tjerë kanë preferuar ta mbajnë sekret. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2018, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori