Këto tre vajza të famshme shqiptare veshën (pa)dashur të njëjtin fustan (FOTO LAJM)

Ndodh ndonjëherë që edhe VIP-at të zgjedhin të njëjtin fustan.

Dhe kjo shpeshherë konsiderohet si një pakujdesi por edhe thjesht gusto e njëjtë.

Lori Hoxha, Nora Istrefi dhe Soni Malaj janë shfaqur të veshura me të njëjtin fustan. Nora e veshi në klipin “M’ke mungu” ndërsa Soni dhe Lori për të dalë një mbrëmje.

Fustani kushton vetëm 91 dollarë në internet dhe mesa duket vajzat e kanë preferuar të treja. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori