Këto sandale do të jenë më të famshmet e kësaj vere (FOTO LAJM)

Ka me qindra modele sandalesh/shapkash që na duken si shpëtim gjatë verës, por siç ndodh në gjithçka, disa stile dallojnë nga të tjerët!

Sandalet e 2020-ës">2020-ës janë një kombinim i modelit të famshëm "dad" dhe detajeve elegante.

Njihuni me to në fotogalerinë e mësipërme.

Shtuar më 30/06/2020, ora 13:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori