I vihet tritoli një banese në Durrës
Këto janë vendet më të bukura për të shkrepur fotografi (FOTO LAJM)

Tempulli Lempuyang/bali
Jeni i cmendur për të shkrepur fotografi dhe t'i hidhni në Instagram? Atëherë me patjetër duhet t'i dini këto vende përrallore dhe menjëherë të shkoni dhe të shkrepni foto pafund, shkruan albeu.com.

Tempulli Lemopujang në shtetin e Balit është vendi më përrallor dhe më i vizituar për të shkrepur fotografi. Pas tij është Pamukale në Turqi e cila vizitohet shumë nga tursitët dhe dalin fotografibukura.

Por, edhe vendi i Banos në Ekuador është tepër i bukur dhe ia vlen ta vizitoni pasi nuk do të zhgënjeheni dhe mund të shtojmë edhe Kanionët në Arizona të SHBA-së që nuk duhet ta leni pa e vizituar.

albeu.com sjell një kolazh me fotografi nga vendet më përrallore në botë. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori