Këto janë smartfonët e 2014-s (FOTO-LAJM)

Acer Liquid Jade
Telefonat celularë të markave të ndryshme me emra të ngjashëm janë prezantuar së fundmi nga disa kompani në një distancë të shkurtër nga njëri-tjetri. Tashmë në tregun e smartphoneve, të dominuar ende nga kombinimi i Samsung - Apple kanë hyrë në garë edhe Huawei-Lenovo.

Tashmë ata janë vënë në garë për të sjellë modelet e reja me risitë teknologjike. Ja disa nga modelet më të reja të paraqitura në IFA Berlin dhe qe pritet të dalin në treg gjatë ketij viti. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori