Këto janë pishinat luksoze nëpër botë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Imagjinoni diçka të mahnitshme. Janë pishinat e ndërtuara mbi objekte të mëdha, ose në mjedise tjera natyrore. Ju aty mund të kaloni momente ose edhe pushime të mrekullueshme.

Vetëm mendoni se sa mirë do të ndjeheni kur notoni aq lartë duke qenë shumë afër me diellin. Këto vende i gjeni në Greqi, Itali, Maldive dhe Zvicër.

Shtuar më 15/07/2017, ora 08:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori