Këto janë këto fotografitë më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM)

Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showbizit shqiptar.

Shifra e shpenzimeve të këtyre eventeve ka qenë gjithnjë e lartë dhe ka pasur shumë të ftuar.

Ama ajo që mbeti për tu shijuar nga publiku i gjerë ishin fotografitë.

Ama Albeu ju sjell në galerinë më lart, fotografitë që janë konsideruar si fotot më të bukura të dasmave në botë.

Për më tepër mund ti gjykoni vetë./albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 21:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori