Këto janë kështjellat më të bukura në Angli (FOTO LAJM)

Hever Castle, Kent

Trashëgimia Awards 2019 ka zbuluar vendet më të mrekullueshme ku mund t’i vizitonBritani të madhe.

Ndër to kështjellat më të bukura dhe kopshtet, të cilat mund t'i shihni në galeri.
Shtuar më 28/03/2019, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori