Këto janë iPhonët me të cilët mburret Apple (VIDEO-FOTO)
Në këtë video të regjistruar nga kanali "EverythingApplePro",
në YouTube testohet shpejtësia dhe aftësia e të gjithë modeleve të iPhone të prodhuar nga Apple.

Nga më i vjetri i cili është iPhone 2g deri tek modeli më i ri 5s. Të gjithë të rreshtuar për të krijuar një ide se cilat janë risitë e fundit të sjella nga kompania Apple. Video brenda një dite ka arritur më shumë se 1,5 milionë klikime. /albeu.com/

Këto janë iPhonët me të cilët mburret Apple

Shtuar më 01/10/2013, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori