Këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM)

Pantallona lëkure

Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në botë siç është ajo e modës; me siguri tashmë jeni familjar me trendet që sugjeruan stilistët për pranverën e këtij viti (por që fatkeqësisht nuk patëm mundësi t’i vishnim, ose i veshëm në shtëpi)

Në këtë pikë le të ecim pak muaj më parë dhe te shohim se çfarë sugjerojnë stilistët për vjeshtën e 2020-ës">2020-ës; trende që i pamë në Javët e Modës në kryeqytetet kryesore të botës.

Më lart ju rendimin 7 trende që do të ‘drejtojnë’ veshjen tuaj në sezonin e vjeshtës.
Shtuar më 28/08/2020, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori