Këto janë 10 qytetet më të pastra në botë (FOTO LAJM)

10. Freiburg, Gjermani
Rrethinat e shkatërruara dhe rrugët e këqija mund të largojnë këdo dhe vizitorët janë të detyruar të lenë përshtypje negative të vendit ku kanë qenë.

Këto ditë, pastërtia është një shqetësim kryesor edhe për turizmin. Kështu që një qytet sa më i pastër, aq më shumë turistë tërheq.

Ne ju prezantojmë 10 qytetet më të pastra në botë:
Shtuar më 19/07/2019, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori