Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Këto 9 gra kanë një të përnbashkët që i shqetëson çdo ditë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ato janë 9 gra dhe çdo ditë çohen me një stres me vetë, i cili as nuk mund të kurohet. Bëhet fjalë për rënien e flokëve">flokëve, e cila nis që në moshë të vogël.

Ato janë bashkuar për t'i treguar botës së rënia e flokëve">flokëve nuk të bën më pak të bukur po ashtu edhe të jesh pa flokë fare.

"Mjekësia nuk e ka marrë seriozisht në konsideratë rëniën e flokëve">flokëve tek gratë, kurse një pjesë e mirë e tyre vuajnë nga shqetësimi i përditshëm se sot ranë edhe disa fije të tjera. Ne duam t'i tregojmë botës se të jësh pa flokë nuk të bën të shëmtuar", thotë ato, të cilat tashmë kanë krijuar edhe një organizatë që do të lutojë për këtë qëllim.

Rreth 8 milion gra përballen me problemet e rënies së flokëve">flokëve në Britaninë e Madhe dhe kjo është kthyer në një problem serioz, i cili në radhë të parë duhet zgjidhur në aspektin psikologjik. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori