Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë do ju fiksojnë keq (FOTO LAJM)

Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për unazat, vathët apo varëset!

Por nëse ka një aksesor që në verë ka kohën e tij të bujshme, është byzylyku i këmbës.

Nuk ka rëndësi nëse zgjidhni një byzylyk të hollë, ose atë që është më i guximshëm, kyçet e këmbëve do të kenë një prekje femërore dhe elegante.

Dizajnuesit kanë zbuluar modelet e tyre të fundit për këtë verë, nga ata minimalistë te ata me medaljon e perla dhe dizajnë interesante me shkëlqim verbues.

Ne përzgjodhëm ata më fiksuesit që mund t’i shihni më lartë:
Shtuar më 31/07/2019, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori