E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Këtë verë pushime ndryshe për Linda Halimin (FOTO LAJM)

Linda Halimi është një nga këngëtaret më të njohura të Shqpërisë. Emri i saj bëri edhe më shumë bujë kur në lojë hyri bashkëshorti me të cilin ka dhe një vajzë. Polemikat e shumta u ngritën për shkak se partneri është një person me ngjyrë.


Së fundmi Linda ka ndarë me fansat destinacionin ku do të kalojë së shpejti pushimet.

Një vend tepër ekzotik dhe i magjishëm. Krahas fotos këngëtarja shkruan: “Shumë gati për këtë”.

Mesa duket vera do të jetë e paharueshme për Lindën , bashkëshortin dhe vogëlushen e tyre.

Shtuar më 24/05/2019, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori