Këta janë njerëzit më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM)

Bota është një vend i çuditshëm dhe i mrekullueshëm dhe ka edhe njerëz të pazakontë në të.

Nga më të gjatit tek më të vegjlit, nga më të ndryshmit edhe prej atyre që do e keni vështirë të besoni se ata ekzistojnë në të vërtetë.

Zonja gjermane Myra mund ta ketë të vështirë të gjejë diçka për të veshur për shkak të madhësisë së gjoksit të saj. Sigurisht fajtor janë edhe ndërhyrjet kirurgjike.


Shtuar më 21/10/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori