Këta janë dy socialistët që votuan për kreun e PD-së (FOTO LAJM)

Sot zhvillohet votimi për garën për kreun e Partisë Demokratike dhe një numër i madh demokratësh i janë drejtuar kutive të votimit, ndërkohë që një grup tjetër i ka bojkotuar ato.

Të pranishëm në votim ishin edhe ish-deputetë të majtë, si Kastriot Islami dhe Asllan Dogjani, të cilët kanë hedhur votën e tyre në kutinë në selinë qendrore të demokratëve. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori