E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën këmbësori
Këta janë binjakët e showbizit shqiptar (FOTO LAJM)

Venera Lumani, 16 qershor
Qw prej datws 21 maj kemi kaluar zyrtarisht nw muajin e Binjakwve.

Binjakët mbartin të mirat dhe të ligat e të qenit i ri. Nga njëra anë, janë shumë të zgjuar dhe motivohen nga kureshtja dhe nga ana tjetër, nuk rrinë dot në një vend dhe janë të paqëndrueshëm.

Binjakët janë njerëz të shoqërueshëm, të hareshëm dhe të paduruar, sidomos kur bëhet fjalë për punë të rëndomta. Jemi të sigurtë që këto karakteristika do t’i gjeni edhe te personazhet shqiptarë lindur nën shenjën e Binjakëve.Shtuar më 22/05/2019, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori